Studio Druk

Baner reklamowy
Witosa 10, 64-920 Piła 502-481-176 http://oferta.studiodruk.com/
Baner reklamowy

Promocja jest zagadnieniem bardzo szerokim. Można na tym odcinku popełnić wiele błędów, ale da się ich uniknąć, korzystając ze wsparcia odpowiednich specjalistów. KM Studio jest w tym momencie jedną z najwyżej ocenianych firm na polskim rynku zajmujących się realizacją zleceń w zakresie rollupów i standów reklamowych, a także plakatów. Również tych w wielkim formacie. Każde przyjęte zlecenie jest realizowane w ekspresowym tempie, co bardzo docenia szerokie grono klientów.

Aspekt graficzny czy materiałowy jest istotny. Gotowy baner reklamowy powinien mieć żywe kolory, rzucać się w oczy i rzecz jasna przekazywać niezbędne wiadomości na temat wydarzenia czy produktu. Polecana agencja może zagwarantować w tym wymiarze bardzo wysoką jakość. Trzeba zaznaczyć, że cennik przedstawia się naprawdę atrakcyjnie, co jest dodatkowym walorem świetnej oferty.

Wyślij opinię na temat firmy.


Użytkownik issitede dodał komentarz Ocena 4
Studio Druk to świetna oferta dla tych, którzy chcą mieć dobrze wykonaną reklamę zewnętrzną. Na przykład w formie baneru. W tym studio przykładają się do jakości swoich prac - my zlecaliśmy im wydruki wielkoformatowe i jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy.
Opublikowano: 2019-04-09 12:29:11

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

AgroTech

Obornicka, 229 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

e-masters.pl

Głogowska, 165 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Podanin, 50 Chodzież
Czytaj post Zobacz witrynę