2Koła & Ski

Naprawa amortyzatora w rowerze - http://2kola.net.pl/
Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań 618125932 https://2kola.net.pl/
Naprawa amortyzatora w rowerze - http://2kola.net.pl/

Z naprawą ulubionego roweru najlepiej zgłosić się do profesjonalistów z doświadczeniem, którzy posiadają odpowiednią wiedzę. Dzięki temu będziesz mógł być spokojny o losy swojego ukochanego jednośladu i będziesz miał pewność, że zostanie on szybko i skutecznie naprawiony, a niezbędne części na pewno zostaną wymienione na oryginalne. 
Jeśli szukasz dobrego serwisu rowerowego w Poznaniu, to polecamy Ci odwiedzić stronę internetową 2kola.net.pl i zapoznać się z ich ofertą. Dla nich naprawa amortyzatora w rowerze lub wymiana jakiejś innej jego części nie jest żadnym wyzwaniem. Pracownicy serwisu 2Koła & Ski mają naprawdę ogromne doświadczenie oraz bardzo profesjonalną wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualne. Wykorzystują tylko nowe i oryginalne części zamienne, dzięki czemu Twój rower po naprawie u nich na pewno będzie jak nowy.

Wyślij opinię na temat firmy.


Użytkownik ondise dodał komentarz Ocena 5
Myślę, że ten serwis rowerowy to dobra miejscówka na mapie Poznania, dla wszystkich tych, którzy kochają swoje jednoślady. Bez obaw można oddać w ich ręce swój rower.
Opublikowano: 2018-08-10 15:11:43

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

PROORTO Ortodoncja i Stomatologia Estetyczna

Złotoryjska, 50 Legnica
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

MASI dr Mariusz Domagalski

Wielka Odrzańska, 30 Szczecin
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

lgme.pl

Piastowska, 31 Wrocław
Czytaj post Zobacz witrynę