2Koła & Ski

Naprawa amortyzatora w rowerze - http://2kola.net.pl/
Szkolna 56, 62--00 Suchy Las / Poznań 618125932 https://2kola.net.pl/
Naprawa amortyzatora w rowerze - http://2kola.net.pl/

Z naprawą ulubionego roweru najlepiej zgłosić się do profesjonalistów z doświadczeniem, którzy posiadają odpowiednią wiedzę. Dzięki temu będziesz mógł być spokojny o losy swojego ukochanego jednośladu i będziesz miał pewność, że zostanie on szybko i skutecznie naprawiony, a niezbędne części na pewno zostaną wymienione na oryginalne. 
Jeśli szukasz dobrego serwisu rowerowego w Poznaniu, to polecamy Ci odwiedzić stronę internetową 2kola.net.pl i zapoznać się z ich ofertą. Dla nich naprawa amortyzatora w rowerze lub wymiana jakiejś innej jego części nie jest żadnym wyzwaniem. Pracownicy serwisu 2Koła & Ski mają naprawdę ogromne doświadczenie oraz bardzo profesjonalną wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualne. Wykorzystują tylko nowe i oryginalne części zamienne, dzięki czemu Twój rower po naprawie u nich na pewno będzie jak nowy.

Wyślij opinię na temat firmy.


Użytkownik ondise dodał komentarz Ocena 5
Myślę, że ten serwis rowerowy to dobra miejscówka na mapie Poznania, dla wszystkich tych, którzy kochają swoje jednoślady. Bez obaw można oddać w ich ręce swój rower.
Opublikowano: 2018-08-10 15:11:43

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Podanin, 50 Chodzież
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Komputronik Biznes

Wołczyńska, 37 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

M&K MED Kursy Ratowania

Maksymiliana Jackowskiego, 13 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę