ULISSES Sp. z o.o.

Ewidencja akcyzowa 2022
Górnośląska 69A, 62-800 Kalisz +48 62 501 54 54 https://www.ulisses.pl/pl/
Ewidencja akcyzowa 2022

Dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają codzienną pracę w pionie administracyjno - księgowym każdego przedsiębiorstwa to domena firmy ogłaszającej się pod linkiem ulisses.pl. Jej kadra zaprasza do kontaktu przedstawicieli biznesowych, osoby prowadzące biura rachunkowe i punkty rozliczeniowe oraz jednostki finansowane z budżetu krajowego. 

Dostawca proponuje nowatorskie, elektroniczne narzędzia pozwalające na bezproblemowe ewidencjonowanie przychodów i rozchodów, zarówno pod kątem finansowym, jak i materiałowym. Z ich pomocą można w prosty sposób monitorować pobieranie i wydawanie odzieży roboczej, niwelując w ten sposób bałagan organizacyjny (zwłaszcza przy dużej liczbie pracowników) oraz unikając sporych strat i nadużyć.

Dzięki dostępnym programom możliwa jest też sprawna ewidencja akcyzowa. Wersja z 2022 roku jest zgodna z najnowszymi aktualizacjami prawnymi (nowelizacja ustawy akcyzowej). Dodatkowo kadra firmy świadczy pomoc przy wdrożeniu rozwiązań (pierwszym uruchamianiu).

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Podanin, 50 Chodzież
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Komputronik Biznes

Wołczyńska, 37 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

M&K MED Kursy Ratowania

Maksymiliana Jackowskiego, 13 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę