Holidieta Edyta Łątka

Dietetyk poznań cena
Dolna Wilda 103, 61-492 Poznań 530 990 885 https://holidieta.pl
Dietetyk poznań cena

Każdy, komu potrzebny jest dobry dietetyk w Poznaniu oferujący niskie ceny, powinien zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Edytę Łątkę, która prowadzi firmę Holidieta. Jest to poradnia żywieniowa oferująca pomoc zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Specjalistka proponuje ułożenie właściwej diety dla osób odchudzających się oraz pracujących nad muskulaturą. Będzie ona oparta o dokładnie wyliczone zapotrzebowanie kaloryczne, jakie wykazuje organizm. Uwzględniona zostanie także aktywność pacjenta, jego wiek oraz preferencje smakowe. Właściwa proporcja między białkami, tłuszczami i węglowodanami pozwoli osiągnąć założony cel. 

W poradni wsparcie uzyskają również osoby chcące przejść na wegetarianizm lub weganizm. Otrzymają oni jadłospis, który zagwarantuje właściwą podaż białka, a tym samym umożliwi zachowanie dotychczas wypracowanej siły. 

Świadczone są też usługi dla osób z borykających się z problemami alergii pokarmowych. Edyta Łątka ma doświadczenie w komponowaniu menu bez produktów spożywczych zawierających gluten czy laktozę. 

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Podanin, 50 Chodzież
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Komputronik Biznes

Wołczyńska, 37 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

M&K MED Kursy Ratowania

Maksymiliana Jackowskiego, 13 Poznań
Czytaj post Zobacz witrynę