Mateusz Juszczyk Indywidualna Praktyka Lekarska

Leczenie blizn potrądzikowych Kraków
Henryka Sienkiewicza 6/2, 33-300 Nowy Sącz 736 557 575 https://medycynaintymna.pl
Leczenie blizn potrądzikowych Kraków

Trądzik to uciążliwa choroba skóry, typowa głównie dla wieku młodzieńczego, która nie tylko dokucza, kiedy trapi, ale też może pozostawić po sobie ślady. Na szczęście brzydkich blizn można się pozbyć, choć nie na własną rękę. Profesjonalne leczenie blizn potrądzikowych w Krakowie oferuje gabinet medycyny estetycznej Medycyna Intymna. Wykorzystuje się w nim mało inwazyjną i całkowicie bezpieczną metodę z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, czyli specjalnie spreparowanej krwi, wcześniej pobranej od pacjenta. Całkowicie niweluje to między innymi ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, a także innych niepożądanych skutków.

Jednocześnie jest to bardzo skuteczny sposób na pobudzenie skóry do zintensyfikowania procesów regeneracyjnych. Najlepiej jest poddać się całej serii zabiegów. Po niedługim czasie można będzie cieszyć się nową, piękną skórą, wolną od niechcianych zmian, które wydawały się nie do usunięcia.

Zabieg ten przeprowadzają doświadczeni specjaliści, więc nawet osoby najmocniej zatroskane o stan swojej skóry mogą być całkowicie spokojne o wynik.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

AGTOM s. z o.o.

Władysława Jagiełły, 6 Kraków
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Stalgar

Siewna, 21C Kraków
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Płk. Dąbka, 8C Kraków
Czytaj post Zobacz witrynę