Gabinet Terapii ANTOŚ

Autyzm terapia warszawa
Raszyńska 30, 05-816 Michałowice-Osiedle 698 245 301 http://www.integracja-sensoryczna.net/
Autyzm terapia warszawa

Autyzm wiąże się z nieprawidłowym rozpoznawaniem docierających przez zmysły bodźców przez mózg. Oznacza to, że dziecko nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie, ma zaburzenia koncentracji, wolniej nabywa nowe umiejętności, zamyka się na kontakt z rówieśnikami, jest nadwrażliwe, nadpobudliwe, nie rozwija się prawidłowo pod kątem psychicznym i fizycznym. 

Jeśli jakikolwiek z wymienionych objawów pojawi się u dziecka, warto udać się do specjalisty i ustalić możliwe najbardziej dostosowany plan terapii dziecka zmagającego się z autyzmem. Dla dzieci mających autyzm zalecana jest terapia dla dzieci z Warszawy i okolic, którą prowadzi Gabinet Terapii Antoś.

Wszystkie osoby spoza Warszawy również są mile widziane. Klienci uzyskają w poradni kompleksową pomoc w terapii autyzmu. Doświadczona kadra  psychologów i pedagogów, a także specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny skutecznie pomogą w zniwelowaniu i zatrzymaniu wielu objawów chorobowych wpływających na późniejsze funkcjonowanie dziecka.

Wyślij opinię na temat firmy.


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Inne firmy w tej okolicy

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Jurija Gagarina, 26 Warszawa
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Sklep ORNO

Elektoralna, 9 Warszawa
Czytaj post Zobacz witrynę
service picture

Splendear.com

Osmańska, 5 Warszawa
Czytaj post Zobacz witrynę